دست‌درازی به ژنتیک‌مسلمانان با ویروس‌ذات‌الریه‌و واینا

بسم الله الرحمن الرحیم

فان وکس یا «ویروس علیه بنیادگرایی مذهبی» پروژه‌ای نظامی به کارفرمایی پنتاگون است که رؤیای اصلاح ژنتیکی مسلمانان منطقه را محقق می‌کند. این ویروس با حامل‌هایی مانند ویروس ذات‌الریه وارد بدن فرد مذهبی شده و با از کار انداختن ژن «VMAT2» در او از یک مسلمان مذهبی، فردی غیرمذهبی و بی‌تفاوت می‌سازد.

 

در پی انتشار فیلمی از این پروژه بیوتروریسم در فضای مجازی، رسانه‌ها کدگشایی آن را آغاز کرده‌اند. گفتنی است اجرای این پروژه نشان می‌دهد در حالی که ما به عنوان ام‌القرای کشورهای اسلامی بر برقراری روابط دیپلماتیک و دیپلماسی لبخند تأکید داریم و همچنان سعی داریم برجام را تطهیر کنیم، غرب در حال کامل کردن مجموعه دشمنی‌های خود علیه جهان اسلام است.
برخلاف ما که برنامه‌های زودبازده را می‌پسندیم و سرخوشانه از دستاوردهای کوتاه‌مدت‌مان به عنوان موفقیت نام می‌بریم و به پوسترهای انتخاباتی‌مان الصاق می‌کنیم، دنیای استکبار پروژه‌های بلندمدت را در دستور کار دارد؛ پروژه‌هایی که سال‌ها روی آنها کار می‌کند و از سرمایه‌گذاری فرهنگی و مالی در آن زمینه‌ها دست نمی‌کشد. هرچند برخی از این پروژه‌ها یک قرن طول بکشد. برای هر برنامه‌شان رؤیاپردازی می‌کنند، با انیمیشن و داستان وارد دنیای کودکان می‌شوند. صنعت فیلمسازی‌شان را به کار می‌اندازند تا زمینه را برای رونمایی از اهداف‌شان فراهم کنند و در نهایت پروژه‌ای با کاربری نظامی و سیاسی را نمایش می‌دهند که می‌دانند به اندازه کافی درباره‌اش حرف زده‌اند.

دستکاری ژنتیکی انسان‌ها، ساخت بدل انسانی افراد، کنترل مغز انسان با تراشه‌های الکترونیکی، تولید انسان‌هایی با ویژگی‌های مورد نظر بدون ویژگی‌های روحی و حسی دستمایه ساخت چند فیلم‌ هالیوودی بوده است؟ حداقل چند فیلم با این مشخصات از سینمای غرب دیده‌اید؟

بنابراین کدگشایی از پروژه نظامی فان وکس و انتشار گزارشی از آن در رسانه‌ها خیلی دور از ذهن نیست. اگر‌چه همچنان ساده انگاری و توهم توطئه دو روی سکه برخورد با پدیده‌هایی هستند که با هدف مشترک ضربه زدن به دنیای اسلام هر روز رونمایی می‌شوند.

ترور فان و‌کسی اهالی خاورمیانه

بنابر این گزارش، «فان وکس» یا «ویروسِ علیه بنیادگرایی مذهبی» نام پروژه مخفی پنتاگون علیه مسلمانان است که اخیراً انتشار فیلمی در فضای مجازی درباره این پروژه، برخی اهداف، جامعه هدف، نحوه تأثیر‌گذاری و عملکرد آن بر قربانیان و… را برملا کرده است.  این پروژه که ذیل مسئله «بیوتروریسم» تعریف می‌شود برای حذف بی‌سر و صدای مخالفان و چهره‌های مؤثر سایر کشورها از سوی امریکا و رژیم صهیونیستی کاربرد دارد.

از سویی با توجه به ماهیت بیوتروریسم و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژیک در این نوع از ترورها، باعث شده بیوتروریسم هر روز روش‌ها و اشکال جدیدی بیابد و حتی وارد برخی حوزه‌هایی شود که دیگر صرفاً محدود به هدف گرفتن جسم و فیزیک شخص قربانی نیست و تمرکز آن روی ابعاد روحی، روانی و اعتقادی فرد خواهد بود.

فان‌وکس از جمله این اشکال جدید بیوتروریسم است که سازمان نظامی امریکا (پنتاگون) به عنوان کارفرمای آن معرفی شده است. در این پروژه با وارد کردن ویروسی آزمایشگاهی به بدن قربانی، عملکرد بخش خاصی از مغز قربانی دچار اخلال می‌شود، با این توضیح که بانیان این پروژه خطرناک مدعی هستند که تظاهر و بروز ژن خاصی به‌نام «VMAT2»در بنیادگران مذهبی و تندرو‌های مذهبی بسیار زیاد است (از نظر طراحان این پروژه، تقریباً عموم مسلمانان، افراد بنیادگرای مذهبی و تندرو هستند).

مذهبی تحویل می‌گیرند، غیرمذهبی تحویل می‌دهند

بر اساس مستندات اعلامی پروژه فان وکس، ویروس خاص ساخته شده پس از ورود به بدن قربانی که در واقع می‌تواند هر یک از مسلمانان در کشورهای مختلف باشند، به‌روی ژن«VMAT2» این افراد تأثیراتی می‌گذارد و سبب می‌شود یک فرد افراطی (با تعریف خاص بانیان این پروژه) به یک فرد عادی (غیرمذهبی) تبدیل شود یا به‌عبارت ساده‌تر، سطح اعتقادات این افراد دستخوش تغییرات ملموس شده و ریشه برخی باورهای دینی در فرد قربانی، خشکانده شود.

اما زمانی حساسیت این پروژه بیشتر برای جامعه هدف یعنی مسلمانان مشخص می‌شود که در این سند به‌صورت صریح اعلام می‌شود که «این ویروس سبب می‌شود یک فرد افراطی(؟!) به یک فرد عادی تبدیل شود؛ به‌نظر ما این کار می‌تواند تأثیر چشمگیری در منطقه خاورمیانه بگذارد؛ در برنامه فعلی و آزمایشی که تا‌کنون انجام داده‌ایم از ویروس‌های دستگاه‌ تنفسی از قبیل «ویروس ذات‌الریه یا واینا» استفاده کرده‌ایم.

معتقدیم با این شیوه می‌توان شمار زیادی از جمعیت این منطقه را در معرض این ویروس قرار داد، اکثر مردم این منطقه در معرض هر دو ویروس قرار گرفته‌اند و کاملاً مطمئن هستیم که این شیوه، شیوه‌ای بسیار موفقیت‌آمیز خواهد بود.»

یک ویروس برای همه

در این پروژه فرض بر این است که افرادی افراطی هستند که در بدن آنها، ژن «VMAT2» بسیار زیاد است و با واکسینه کردن آنها در مقابل این ژن می‌توان رفتارهای افراطی را از بین برد. اطلاعات فعالیت مغزی این ژن در بدن انسان با استفاده از اسکن مغزی با شیوه اف. ام. آر. آی(FMRI) صورت می‌گیرد.

البته دست‌اندرکاران اجرای این پروژه به دنبال اسکن کردن تمام افراد اهل آسیای جنوب غربی نیستند اما شیوع یک ویروس می‌تواند از انسان‌های منطقه عروسک‌هایی بسازد که نظر غرب را تأمین کنند و هر یک در نوع خود مبلغ اسلام امریکایی باشند.

در عین حال باید نسبت به نحوه انتشار فیلم این پروژه در فضای مجازی حساس بود. چرا جزئیات پروژه تحقیقاتی گران قیمتی در این ابعاد به این راحتی منتشر می‌شود؟! آیا این پروژه پیش‌درآمد مطالعات گسترده‌تری است؟ آیا رونمایی از آن ایجاد مشغله برای رد گم کردن و شیطنت در عرصه دیگری است؟

گفتنی است طی ماه‌های اخیر، حساسیت این مسئله به حدی رسید که مجلس شورای اسلامی، شورای عالی امنیت ملی و سازمان پدافند غیرعامل نیز به‌صورت مستقیم به این موضوع ورود پیدا کردند./روزنامه جوان

برای کسب اطلاعات بیشتر  در  این زمینه به کتاب بیوتروریسم نوشته پروفسور علی کرمی مراجعه فرمایئد.

 

برای تهیه این کتاب از اینجا (www.yaranshop.ir) اقدام فرمائید

منبع : موعود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.