فلسفه ی آبلیسک چیست ؟

آمده است که دو تن از خدایان مصر، به نام “گب” و “نوت” با هم ازدواج کردند

حاصل عشق آن دو، ۴ فرزند به نام ۱: اوزیریس ۲: آیزیس ۳: سث ۴: نفسیث بود

بعدها که فرزندان آنان بالغ شدند و به سنین ازدواج رسیدند، تصمیم گرفته شد که اوزیریس که فرزند ارشد خانواده بود با خواهر خود یعنی آیزیس ازدواج کند. اما این موضوع بر خلاف میل سث بوده است.

بعدها که اوزیریس با خواهر خود آیزیس ازدواج کرد (ازدواج با محارم از همان زمان به وجود آمد)، و دیگر دانه های کینه در سینه سث تبدیل به نهال گشته بود و او تنها منتظر زمانی بود که انتقام خود را از برادر خود بگیرد. او در نهایت موفق شد که برادر خود، اوزیریس را به قتل برساند (مانند هابیل و قابیل) اما از ترس این که خواهرش، آیزیس آن را پیدا کند، او تصمیم گرفت اوزیریس را تکه تکه کند.

سث بدن اوزیریس را به ۱۴ قسمت تقسیم کرد و هرکدام آن را در نقاط مختلف زمین قرار داد. آمده است که مناطقی که عضوهای بدن اوزیریس در آن پنهان شده بودند، به مکان های سرسبز و زیبا و بسیار حاصل خیز تبدیل گشتند. زمانی که آیزیس از ماجرا باخبر می شود در ابتدا بسیار اندوهگین شده ولی در نهایت تصمیم می گیرد که تمام عضوهای شوهر خود، اوزیریس را پیدا کند، او به تمام نقاط جهان رفته و به دنبال ۱۴ قسمت بدن شوهر خود گشت و در پایان موفق گشت که ۱۳ عضو بدن اوزیریس را بیابد، به جز یک عضو، آن عضوی که هیچ گاه پیدا نشد، آلت تناسلی اوزیریس بود.

آیزیس همراه با ۱۳ قسمت تکه های شوهرش باز می گردد. آیزیس به توسط خدای وحدت، عضوهای تکه تکه شده اوزیریس را به صورت منظم در کنار هم قرار می دهند و او را زنده می سازند. حاصل کار، زنده شدن مردی را حاصل شد که فاقد آلت مردانه بود. اما در بعدها آیزیس در زندگی مشترک خود با اوزیریس، حامله می شود، یعنی آیزیس بدون تماس با هیچ گونه رابطه ای از اوزیریس باردار شده بود (از این جا آیزیس به دلیل هیچ رابطه ای در باردار شدن، نماد پاکی و مادر ماسون قرار می گیرد) گفته شده است در آن شب، شیطان در اوزیریس حلول کرده به این صورت اوزیریس کامل گشته و توانسته است با همسر خود آیزیس نزدیکی کند. (از همین جا آلت مردانه اوزیریس جنبه نمادین پیدا می کند)

آن ها صاحب یک فرزند به نام “هوروس” می شوند. هوروس زمانی که رشد کرد و بزرگ شد، تصمیم گرفت، انتقام خود را از عموی خود یعنی سث بگیرد. این کشمکش بین هوروس و سث در نهایت به جنگ منتهی شد و آن ها مدت زیادی را با هم به مبارزه پرداختند و حاصل این جنگ، به کور شدن چشم راست هوروس، و شکست خوردن سث منجر شد. (صورت هوروس در دلار هم طراحی گشته است)

 

هوروس، سث را اسیر کرد و نزد مادر و پدر خود آورد، اما آن ها تصمیم گرفتند که سث را ببخشند. در همان زمان ها بود که اوزیریس به پسر خود هوروس گفت که دیگر تو به جای من مالک و پادشاه زمین هستی. و بعد آن اوزیریس به سمت آسمان عروج کرد و فرمانروای جهان، هوروس (دجال) انتخاب شد.

 

 

این فلسفه کلی داستان اوزیریس و آیزیس و نحوه شکل گیری آبلیسک به عنوان یک نماد بود.

اما چیزی که بسیار جالب است، این بود که در شبکه بهایی “Manoto1″ اخیرأ مستندی به نام “فراماسونری در امریکا” در برنامه “رازهای گذشته” پخش شد. از تمام دروغ ها و شست وشوهای مغزی آن مستند بگذریم، اما یک نکته آن بسیار مهم بود که از آن نمی توان گذشت. و آن این بود که آبلیسک که در واقعیت نماد آلت تناسلی اوزیریس است را نماد تأسیس حکومت ایالات متحده امریکا معرفی کرد! ما بسیار از گفته این مستند متعجب شدیم. زیرا اولین سوالی که به ذهنمان رسید آن بود که به فرض اگر آبلیسک نماد تأسیس ایالات متحده امریکا باشد، پس چرا ما این آبلیسک را در سراسر جهان و بهتر بگویم در تمام کشورها مشاهده می کنیم؟ نماد ایالات متحده امریکا در کشورهای دیگر چکار می کند؟ (به طور مثال بنای آبلیسک در کشور فرانسه)

 

و سوال بعدی ما به این صورت بود که چطور قبل از این که کشوری در سال ۱۷۷۶ به نام امریکا متولد شود، باید نماد آن از سال ها قبل تاسیسش در مکه به آن سنگ می زدند؟ مگر قبل تاسیس امریکا، نماد این کشور وجود داشته است؟ آیا ما و شما، زمانی که به مکه می رویم، به شیطان سنگ نمی زنیم؟ جواب یک کلمه، بله. اما باید بدانید که شما در حال سنگ زدن به یکی کهن ترین آبلیسک جهان هستید. گفته شده است که هر سنگی که به آبلیسک مکه برخورد می کند، شیطان دردش می آید، و این می تواند دلیل قانع کننده ای باشد که چرا جدیدأ دور همان آبلیسکی که مسلمانان در مکه سنگ می زدند، دیوار عظیمی کشیده اند تا سنگ ها اصلأ به آبلیسک برخورد نکند.

 

خوب برگردیم به موضوع خودمان، آبلیسک باید بدانید که همیشه این بنا به صورت ۴ ضلعی است و اگر ۴ ضلع نباشد آبلیسک محسوب نمی گردد و شاید منشور محسوب گردد.

متأسفانه دشمنان خدا، مباحث انرژی را بسیار بهتر از ما مسلمانان درک کرده و بهتر برای مقاصد خود استفاده می نمایند. به طور مثال همه شما می دانید که بزرگ ترین محل تجمع انرژی های مثبت در جهان، خانه خدا است. و دلیل علمی تولید این انرژی، به خاطر تجمع بسیار زیاد افرادها در کنار هم و عمل مثبتشان و چرخیدن به دور کعبه می باشد. و حال اگر کمی بنگریم مشاهده خواهیم کرد که اغلب آبلیسک ها در تمام کشورها در مکان هایی مانند میدان ها ساخته می شوند تا مردم به دور آن بچرخند (مانند طواف کردن خانه خدا) و چون بنای شیطانی محسوب می شود به صورت دائم در حال تولید انرژی منفی است. گزارش شده است که در بیشتر مکان هایی که بنای آبلیسک وجود دارد، اغلب هوای آن منطقه، مه آلود و غیر قابل پیش بینی گزارش شده است.

خوب دوستان بنا به فلسفه اوزیریس و آیزیس، همانطور که برایتان گفتیم، اوزیریس به هوروس گفت که تو فرمانروا جهان دیگر خواهی بود. منظور ما از هوروس همان دجال یا همان ضد مسیح است که دیگر به خوبی از آن آشنا هستید. اما آیزیس همانطور که گفته بودیم آیزیس برای آن ها به دلیل این که شوهر او فاقد آلت تناسلی بود و توانست بچه دار شود مقدس شد. حال شما امروزه آیزیس را با نام تائیس (مجسمه آزادی) می شناسید که دقیقأ به صورتی بنا شده است که در حال مشاهده اورشلیم پایتخت اسرائیل (همان محلی که پسرش “هوروس” از همان جا ظهور می کند) می باشد. او منتظر ظهور فرزند خود دجال است.

 


به عنوان آخرین نکته، جبهه دشمن زمانی که آیزیس توانسته بود بدون رابطه ای بچه دار شود، بسیار به قدرت و پاکی خود می بالیدند، در همان زمان بود که خداوند به توسط مریم مقدس و با مسئله بچه دار شدن او به صورت هیچ گونه تماسی با و به صورت هیچ گونه تماسی با مردی، یک تودهانی زیبا به آن ها زد و آن ها را ساکت نمود.


۷ دیدگاه ها

 1. سلام اون ابلیسکی که تو مکه سنگ میزنن چرا همون شکلیه؟

 2. محمد اقلیدی

  با تشکر از اطلاعات مفید شما.
  ذکر یک نکته لازم است: اورشلیم پایتخت اسراییل نیست.

 3. بنده سوالی دارم که خیلی راجع بهش جستجو کردم. ممنون میشم برام ایمیل کنید
  بنای ابلیسک شهر مکه چه زمانی و توسط چه کسی ساخته شده.

 4. سلام
  لطفا منابع مطالبی رو که ذکر کردید رو هم بگید ممنون میشم

 5. اصغراقا

  قابل توجه که اصلا مجسمه ازادی سمت اسرائیل نیست. خیلی راحت با Google earth می تونید ببینید

 6. با سلام
  محبت کنید جهت تحقیق بیشتر در زمینه آبلیسک و مطالب بالا کتابی معرفی نمایید
  متشکرم

 7. نه پایتخت اسرائیل telaviv :smug: :shy: :shy:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.