اشاعه فساد

ایجاد و ترویج فساد،یکی دیگر از تاکتیکهای صهیونیست‏ها برای‏سلطه جویی بر یک جامعه است.

 

آنها معتقدند که یک جامعه فاسد،بی‏چون و چرا،اهداف شوم آنان را دنبال نموده و مطیع فرامین شیطانی آنان خواهد بود.در صورتی که‏جامعه‏ای که پایبند به یک سری اصول و مبانی اخلاقی و الهی باشد،برای آنان‏مشکل ساز است.

برای رسیدن به این هدف،از طرق مختلف وارد عمل می‏شوند.

حال‏این روش می‏تواند از طریق افرادی مانند هایدی فلایس(Heidi Fleiss)،یک زن فاسدجهود معروف به مادام هالیوود(Hollywood Madam)اعمال شود و یا از طرق‏دیگر.

البته وقتی خاخامهای آنها ،مرتکب فساد اخلاقی می‏شوند نظیر خاخامی که درسال ۱۹۹۷ به علت فساد اخلاقی در حین پرواز هواپیما در فرودگاه نیویورک دستگیر گردید و یا صهیونیست‏هایی که با هویت جهودی خود،همجنس بازی را در آمریکا رواج‏می‏دهند و در تظاهرات همجنس بازان نیز،با کلاه جهودی(Skull Cap)ظاهرمی‏شوند،دیگر از مادام هالیوود چه توقعی باید داشت.

در بخشهای دیگر-مانند«هالیوود» توضیحات بیشتری راجع به اشاعه فساد خواهیم داد ولی در این مقطع به‏نمونه‏هایی از این روش که توسط جهودان اعمال می‏شود،بسنده می‏نماییم.

دختر رانلد ریگن(Ronald Regan)رئیس جمهور اسبق آمریکا یک مسیحی‏است که طیفی از مردم آمریکا به او،به عنوان الگویی در زندگی خود می‏نگرند.

صهیونیست‏ها از او فیلم مستهجن تهیه کردند و بعد در سال ۱۹۹۴ در تلویزیون با او مصاحبه نمودند.

یکی از سؤالاتی که از دختر ریگان پرسیدند این بود که چه شد تصمیم‏گرفتی در جلوی دوربین حاضر شوی؟

او در جواب گفت که یک مقدار قرض داشتم و می‏خواستم قرضم را بدهم !

با ترویج اینگونه موارد،اینطور به جامعه القاء می‏کنند که‏مسئله‏ای نیست !

ببینید که دختر رئیس جمهور شما اینگونه است،پس شما نیز می‏توانیداین راه را دنبال کنید.

کمپانی والت دیزنی(.Walt Disney Co)بر محور اصول و مبانی مسیحیت(Christianoriented)برنامه‏ها ی خود را طراحی و اجرا می‏نمود،ولی از زمانی که‏صهیونیستی به نام مایکل آیزنز(Michael Eisner)ریاست این کمپانی را عهده‏دار شد،برنامه‏های آن تغییر نموده و بر اساس مسائل جنسی،تجاوز و تعدی طرح ریزی و پیاده‏شده است.

سیاستمداران صهیونیست آمریکایی از سال ۱۹۹۴ میلادی،در لبنان مراکز اشاعه‏فساد نظیر باشگاههای رقص(Dancing Clubs)و غیره برپا کرده و زنهای فاسداروپای شرقی را به آنجا آورده‏اند.

یکی از شبکه‏های تلویزیونی آمریکا با بعضی از این زنان فاسد اروپای شرقی‏مصاحبه می‏کرد و آنها می‏گفتند که در اروپا در آمد ماهیانه ۲۵ دلاری داشته‏اند ولی درلبنان درآمد آنان ۵۰۰ دلار در ماه است و…البته این زنان و افراد فاسد،راه را برای افراد فاسد آمریکایی هموار خواهند نمود !

چون دولت آمریکا فعلا لبنان را محل امنی برای‏شهروندان(و افراد فاسد و نظامیان)خود،بعد از آن انفجار و یا کشته شدن ویلیام باکلی‏(William Buckley)،جاسوس سازمان سیا(C.L.A)نمی‏داند.

 

سیاست‏ صهیونیست‏ها این است که نقش مردم و حزب اللّه لبنان که پایبند به اصول اخلاقی و دینی‏می‏باشند،باید اینگونه،از طریق اشاعه فساد،خنثی گردد.

شهروندان اردنی می‏گویند که بعد از انقلاب ایران،ما مردم مسلمان اردن انتظارمی‏کشیدیم و آرزو داشتیم تا دولت جمهوری اسلامی ایران به اردن بیاید و از آنان‏(دولتمردان و مسئولین و مردم مسلمان ایران اسلامی)مشتاقانه استقبال نمائیم و از سلطه‏آمریکا و شیاطین صهیونیست نجات یابیم.

اما حال که با آنان صحبت می‏شود می‏گویندکه چند سالی است صهیونیست‏ها شروع به خرید اراضی زیاد از زمین‏های اردن را نموده و زنان صهیونیست(برای هموار نمودن راه و ایده صهیونیست‏ها)خود را در اختیارمردان و جوانان اردنی قرار می‏دهند.

 

صهیونیست‏ها با اشاعه فساد،سعی دارند تا آنان رااز اعتقادات،تحرک و جنبش اسلامی بازدارند تا بهتر و سریعتر بتوانند بر آنان مسلطشوند و آنان را کاملا به یوق استعمار و استثمار خود کشند(تا هم دنیا و هم آخرتشان برباد شود).

 

یک روز در یکی از شهرهای آمریکا،یکی از همکلاسی‏های دوران دبیرستانم را که‏شورتی به تن داشت،دیدم.به پشت او زدم و گفتم:«عجب دنیای کوچکی است مگر نه؟» 

گفت:آری. از او پرسیدم که«آیا مرا به خاطر می‏آورد؟»او در جواب گفت:نه.نشانی مدرسه و کلاس درس و معلمان و شاگردان را به او گفتم.او متوجه شد که من یکی از همکلاسی‏های او بوده‏ام ولی هنوز به خاطر نمی‏آورد.
گفت:اجازه بدهید تا پدرم را به شما معرفی کنم.بعد از معرفی پدرش،به گفتگودر مورد ایران پرداخت.در طول صحبتش متوجه شدم که او و پدرش ستاره داود(Star of David)را به سینه خود آویزان کرده‏اند.

از این قضیه پی بردم که آنها جهودمی‏باشند.۰۹Naاین فرد در دوران دبیرستان(در زمان طاغوت)عکس‏های مستهجن به کلاس‏می‏آورد و محصلینی را که پایبند به اسلام بودند مورد تمسخر قرار می‏داد و…محصلین‏در آن کلاس و مدرسه شاید فکر می‏کردند که آنها هم باید این چنین باشند.

زیرا پیشانی‏جهودان که خالکوبی نشده است تا افراد به راحتی بتوانند آنها را تمیز دهند و بدانند که‏اینان همان دشمنان دیرینه نه تنها مسلمین،بلکه بشریتند.شاید بعضی از محصلین می‏پنداشتند که اگر پدر و مادر آنان اصرار دارند تا فرزندشان پایبند به مسائل اسلامی باشد و در چهار چوبی که اسلام مشخص نموده‏حرکت کند،آنان کوته فکر و یا امّلند!

ولی آنها فکر نمی‏کردند که این فرد که عکس‏های‏مستهجن به کلاس می‏آورد و اعتقادات آنان را به استهزاء می‏کشد،نه تنها جهود است،بلکه یکی از دشمنان قسم خورده آنان محسوب می‏شود!
 

صهیونیست‏ها در همه جا سعی‏در تضعیف نمودن روحیه،اعتماد به نفس و نابود ساختن ایمان افراد اجتماع را دارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.