” پروژه یوژنیکس” چیست ؟

طرحی برای نازا کردن زنان و مقطوع‌النسل کردن مردان

سران سازمان های مخفی یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح “پروژه یوژنیکس” یا همان “علم به نژادی“، همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان، ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه قوا این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.

“ادوارد سعید”، محقق معروف فلسطینی الاصل که در مجامع دانشگاهی آمریکایی صاحب نام و کرسی است معتقد است “غرب همواره به شرق اسلامی با کینه و ترس برخورد کرده است. برای این کینه و ترس، دلایل مختلف و فراوان روان شناختی و مذهبی می توان ذکر کرد؛ اما همه دشمنی غرب، به نگاه آنها به چالش های آخر الزمانی بر می گردد.

 
کشتار خاموش ساکنان زمین

موضوع “کشتار خاموش” ساکنان زمین و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم مردم، جزء برنامه های دائمی سران مخفی و موسسان حکومت جهانی بوده است.

تباه شدن حرث و نسل، آلودگی آب و نان، تحمیل غذا و داروی رنگین، اما مسموم در کنار بسیاری از ترفندها، عمر عمومی ساکنان زمین را به ۵۰% عمر طبیعی کاهش داده است.

سران سازمان های مخفی یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح “پروژه یوژنیکس” یا همان “علم به نژادی”، همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان، ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه قوا این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.

 


 

مهندسی ژنتیک، علم جدیدی است که با دست کاری در اساس طبیعت، موجودات گیاهی و حیوانی و دخل و تصرف در ژن ها و حتی وارد ساختن ژن های سایر موجودات در دانه های زراعی به تولید محصولات جدید مبادرت می ورزد. محصولاتی که در صورت و شکل ظاهری مشابهتی کامل با محصول اصلی دارند اما با حمل مولکول های جدید در خود، پیامدهای غیر منتظره و مطالعه نشده ای را خواهند داشت که یکی از پیامدهای جدی و خطرناک آن عقیم کردن زنان و مردان، سرطانی کردن سلول ها و نیز ایجاد اختلالات شدید روحی و روانی در افراد است.

 


 

 


 

بنیانگذاران صهیونیستی پروژه یوژنیکس یا همان دروغ بزرگ انقلاب سبز

بنیادهای صهیونیستی “
راکفلر“، “بیل گیتس“، بنیانگذار “مایکروسافت” و چند شرکت فرا ملیتی در زمره سرمایه گذاران اصلی این پروژه شیطانی اند. آنها این پروژه را در دهه ۱۹۷۰ میلادی با عنوان و به بهانه انقلاب سبز برای تغییر ژنتیکی بذرها و تخم های گیاهی آغاز کرده اند.خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت

یکی از اهداف “پروژه یوژنیکس”، جمع آوری کلیه گونه های مختلف بذر و دانه خوراکی مورد نیاز کشاورزان همچون گندم، برنج و ذرت و نگهداری انحصاری و منجمد شده این دانه های بومی در دپوی تخم و بذر، در نزدیکی “روستای لانگربین” واقع در جزیره “اسپیدس برگن” و در داخل یک کوه است.

برنامه ریزی شده است تا در “خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت” ۳ میلیون تخم و بذر نباتی و گیاهی ذخیره گردد. این انبار از ساختار فنی ویژهای، از جمله دیوارهای مسلّح به فولاد به ضخامت یک متر، دربهای فولادی و سیستم کنترل بسیار پیشرفته برخوردار است. بذرها و دانههای موجود در این انبار برای حفظ و به دور نگه داشتن از رطوبت در ظرفهای ویژهای نگهداری میشوند.

برای ساخت “انبار بذرها و تخم های قیامت” بالغ بر ۱۲۳ میلیارد دلار هزینه شده است و ریاست این انبار بر عهده شخصی کانادایی به نام “مارگاریت کتلی کارسون” است ( رئیس سابق “شورای جمعیت “آقای راکفلر یهودی بوده است و این شورا نیز با هدف کاهش جمعیت کشورهای در حال توسعه و عقیم کردن مردم آن کشورها تاسیس شده است.)

بعد از دپوی دانه های بومی در” انبار قیامت” بذرهای دست کاری شده ژنتیکی و محصولات غذایی ای که تغییر ژنتیکی پیدا کرده اند در بین کشاورزان و مردم مستضعف توزیع می گردد و بدین ترتیب کشاورزان ناگزیر به خرید بذری می شوند که تنها برای یک بار قدرت زایش دارند و بنابراین هر ساله کشاورزان در هنگام کشت، ناگزیر به خرید دانه های بذر جدید می شوند و با این برنامه ریزی، مواد گیاهی و حیوانی دست کاری شده هر ساله با ساختارهای جدیدتر و البته خطرناک تر در سبد غذایی مردم قرار می گیرد.

 


 

 


 

شرکت بیوتکنولوژیکی “Epicyte ” اعلام کرد “به روش مهندسی ژنتیکی، ذرتی را تولید نموده است که کشنده اسپرم و عقیم کننده مردان می باشد.” وزارت کشاورزی آمریکا، حامی تولید ذرت عقیم کننده بود. 

حکومت فدرال «ایالات متحده آمریکا» از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ میلادی در ارتباط با مطالعات تحقیقات مربوط به جنگ های بیولوژیکی ۵/۱۴ میلیارد دلار هزینه کرده است.

 


 

 در “پروژه یوژنیکس” یا همان علم به نژادی؛ پروژهها و برنامههای متنوعی به کار گرفته شده است، از جمله «
عقیم و نازا کردن» زنانی که عموماً در سنین باروری قرار دارند، «مقطوعالنسل کردن» مردان، به اجرا گذاردن برنامههایی از قبیل «تنظیم خانواده» و شعارهایی مثل: جمعیّت کمتر و زندگی بهتر(!)،

عمومی و اجباری کردن کشت بذرها و دانههای تغییر ژنتیک داده شده (GMO) که دارای اثرات مخرّب و مرگ آوری بر محیط زیست و سلامتی و حیات انسان است، مثل پروژههای تولید «ذرّت عقیم کننده» و «برنج سرطانزا» به عنوان دستآورد مهندسی ژنتیک، دستکاری ژنتیکی DNA حیوانات و تغییر ماهیّت طبیعی آنها و در نتیجه «بیماری زا نمودن گوشت و محصولات لبنی و گوشتی» حاصل از آنها که حامل بسیاری از بیماریهای کشنده و مرگ آفرین، «مثل سرطان پروستات» در مردان و «سرطان سینه» در زنان، به عنوان حاصل اینگونه اقدامات ژنتیکی اعلام شده است،

تولید داروهای مرگ آفرین، یا تعبیه نمودن مواد عقیمکننده در داروها، تولید و فروش بیماریها! و… همه و همه نقشه های شومی است که امریکا و رژیم صهیونیستی در سر می پروراند.

منبع : مشرق

 

سربازان مبارز

۲ دیدگاه ها

  1. سارا زهیری

    شما که این رو میدانید چرا با اجاره خانه های بالا، بیکاری، ناامیدی و ترس از آینده و مشکلات مالی به این طرح کمک می کنید!!! تمام دوستان و فامیل های من یا توانایی ازدواج ندارند و یا نمی توانند به خاطر خرج و مخارج به فکر بچه باشند. آنها هم که دل به دریا زده اند به دیگران می گویند اینکار را نکنند . دو پسر خاله ، و یکی از دوستانم همین الان به خاطر پول دارند طلاق می گیرند چون بعد از چند سال عقد تنوانستند حتی پول پیش خانه ای معمولی را جور کنند!

  2. سوپر احمقهایی مثل اینها وجود ندارد زیرا کوثر به رسول الله اعطا شده اینها برخلاف نظام خداوندی برای خود فقط پیشاپیش آتش میفرستند.

    در ضمن این نظر خواهرمان سارا رهبری نیز درست است زیرا نیازی به این پروژه های مسخره نیست سوء مدیریت تحمیلی توسط افکار لیبرالیستی داخلی برای مقطوع النسل کردن انسانها کافی است و این ربای خانمانسوز که هر چه میکشیم از این ربای سود انگاشته شده است و این شورای نافقهی بانک مرکزی آخور رباخواران که پروه یوژنیکس را در بعد فرهنگی و بدست سود محوران روحانی نما تبلیغ میگردد که چون خوره ای بر جان نظام و ملت افتاده و در حال نابودی همه چیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.