برنامه صهیونیست ها برای مدیریت جهانی با استفاده از ابزار رسانه

رائفی پور : برنامه صهیونیست ها برای مدیریت جهانی با استفاده از ابزار رسانه در حال پیگیری است.

به گزارش مصاف به نقل از سراج فستیوال، اولین نشست تخصصی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در محل همین نمایشگاه برگزار شد .

در این مراسم که با حضور علی اکبررائفی پور و سخنرانی وی صورت پذیرفت ؛ این کارشناس رسانه تحلیل های تخصصی متعددی را در حوزه جنگ نرم عنوان کرد که در متن زیر به گوشه هایی از آن اشاره می کنیم:

رائفی پور در این مراسم با اشاره به پروژه های عظیم و ریشه دار غرب و لابی های صهیونیستی در زمینه رسانه و در دست گرفتن پوشش رسانه ای وقایع جهان توسط آنها اظهار داشت : امروز صهیونیزم جهانی توانسته است با در اختیار گرفتن هزاران رسانه دیداری و شنیداری در سراسر دنیا بسیاری از سیاست های مد نظر خود را به جهانیان دیکته کند .

این کارشناس فرهنگی در ادامه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با تقابل رسانه ای با غرب تصریح کرد : بر طبق فرمایشات رهبر انقلاب؛ ما می دانیم که غرب در عرصه علم و رسانه بسیار قوی عمل کرده است اما این دلیل نمی شود که ما از این جریان دچار هراس شویم و باید به هر طریق ممکن به مقابله با آنها بپردازیم .

وی با بیان این نکته که امروز بنگاه های خبری جریان صهیونیزم در جهان بیش از ۱۲ هزار عنوان روزنامه را در اختیار دارند خاطر نشان کرد : بی شک قسمت اعظمی از سیاست اداره جهان که توسط بزرگان و سردمداران این جریان مطرح می شود توسط همین رسانه های در حال پیگری است .

رائفی پور در ادامه عنوان کرد:سردمداران غرب و صهیونیزم در جهان ؛ تلاش دارند تا به وسیله رسانه اصول مدنظر خود را از یک طرف به جهانیان دیکته کنند و از طرفی هم با ارائه تحلیل به آنها ذهن و فکر مردم جهان را در اختیار بگیرند درست شبیه به آنچه که این روزها در غول های رسانه ای آنها نظیر «بی بی و سی ان ان» شاهد هستیم .

وی با اشاره به این نکته که در فضای امروز دیگر واژه رسانه فقط به تلویزیون اطلاق نمی شود افزود:امروزه اینترنت و فضا های مجازی طبق آمارهای رسمی بازدید کننده بیشتری را در طول روز شاهد است و به نوعی توانسته در مدت کوتاهی ذهن کاربران خود را در اختیار بگیرد و به سادگی به سمت هدفی که دنبال می کند هدایت کند .

استاد رائفی پور در ادامه وجود چنین نمایشگاه هایی را در جهت ارتقاء سطح همکاری در بین رسانه های ارزشی وانقلابی ثمر بخش توصیف و خاطرنشان کرد: غرب از توسعه رسانه ای ایران در سطح جهان به شدت در هراس است و هدف قرار دادن دفاتر شبکه های بین المللی ما در جنگ های غزه و لبنان توسط رژیم صهیونیستی و اخراج خبرنگار های ما از این کشور ها به بهانه اخلال در امور این کشور ها از نمونه های بارز آن است .

 

منبع: سراج فستیوال

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

www.MASAFPORTAL.com

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.